Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Biuro Nieruchomości OAKESTATE

Bodzentyńska 21 Kielce

Mapa

737 985...

737 985 635

biuro nieczynne: 9:00 - 17:00

www.oakestate.pl

Pokaż więcej

Profesjonalny Agent

Nasi agenci

  • Patryk Skowron
  • Patryk Lesiak
  • Emil Magdziarz
  • +11

Chcesz sprzedać nieruchomość?

174

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia Biuro Nieruchomości OAKESTATE

Filtruj

389 000 zł1 906 m² 204,09 zł/m²

Patryk Skowron

Patryk Skowron

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bardzo duża działka, która pozwoli Ci spełnić marzenie o życiu w zgodzie z naturą i blisko miasta. Na sprzedaż działka...

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

449 000 zł48 m² 9 354,17 zł/m²

Patryk Skowron

Patryk Skowron

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami | blisko centrum Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo przytulne mieszkanie o powierzchni 48...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł103 m² 6 019,42 zł/m²

Patryk Skowron

Patryk Skowron

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Poranki wśród zieleni Gór Świętokrzyskich, świeże powietrze i kojąca cisza, której nie zakłóca miejski zgiełk a jednocześnie szybki...

Szczegóły ogłoszenia

366 000 zł44,10 m² 8 299,32 zł/m²

Emil Magdziarz

Emil Magdziarz

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie z potencjałem w sercu miasta przestrzeń, którą możesz stworzyć po swojemu. Są mieszkania, które od pierwszego wejścia narzucają...

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Kielce,świętokrzyskie

579 000 zł42,50 m² 13 623,53 zł/m²

Patryk Lesiak

Patryk Lesiak

Profesjonalny Agent

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości Oakestate prezentuje wyjątkowy, w pełni umeblowany zespół pokojowy położony w prestiżowej inwestycji Klonowy Bulwar przy...

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

429 000 zł72 m² 5 958,33 zł/m²

Patryk Skowron

Patryk Skowron

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wyobraź sobie przestronne wnętrze w kamienicy w centrum miasta, które możesz całkowicie dopasować do swojego stylu życia lub przekształcić...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Wola Wąkopna,świętokrzyskie

439 000 zł120 m² 3 658,33 zł/m²

Grzegorz Gołębiowski

Grzegorz Gołębiowski

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu o powierzchni użytkowej 120 m2 zlokalizowanego w miejscowości Wola Wąkopna gm. Raków. Osoba...

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł1 000 m² 218,34 zł/m²

Grzegorz Gołębiowski

Grzegorz Gołębiowski

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twoje marzenia o idealnym domu zaczynają się tutaj! Wyobraź sobie poranek z kubkiem gorącej kawy na tarasie własnego domu, gdzie zamiast...

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł19 700 m² 20,30 zł/m²

Patryk Skowron

Patryk Skowron

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 19 700 m (1,97 ha), położona w malowniczej i lekko górzystej miejscowości Obice...

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł200 m² 2 950 zł/m²

Monika Kałka

Monika Kałka

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:525 m²

Oferta na wyłączność ! tylko U nas ! Biuro Nieruchomości Oakestate z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę sprzedaży domu...

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł80 m² 35 zł/m²

Grzegorz Gołębiowski

Grzegorz Gołębiowski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na wynajem idealna lokalizacja, ul. Panoramiczna 4- samo Centrum! Zamieszkaj w miejscu, które pokochasz od pierwszego...

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł38 m² 63,16 zł/m²

Grzegorz Gołębiowski

Grzegorz Gołębiowski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne i nowoczesne mieszkanie na obrzeżach miasta! Pierwszy najem! Marzysz o komforcie miejskiego życia, ale nie chcesz rezygnować...

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł760 m² 248,68 zł/m²

Agata Domagała

Agata Domagała

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży: działki niezabudowanej o powierzchni 760 m , położonej...

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł46 m² 9 326,09 zł/m²

Beata Pasis

Beata Pasis

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Oferta na wyłączność - tylko U nas ! Biuro Nieruchomości Oakestate zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania...

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł1 800 m² 33,33 zł/m²

Emilia Czaja

Emilia Czaja

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki 18 arów malownicza okolica, radoszyce Na sprzedaż dwie przylegające do siebie działki o numerach 4698 i 4699,...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł86 m² 7 558,14 zł/m²

Agnieszka Nawrocka

Agnieszka Nawrocka

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 935 m²

Biuro nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży nowo wybudowanego domu znajdującego się na pięknej...

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Jędrzejów,świętokrzyskie

455 000 zł302 m² 1 506,62 zł/m²

Monika Kałka

Monika Kałka

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 300 m²

Do sprzedaży oferujemy Piękny Duży Dom stanie surowym otwartym Jędrzejów obręb Lasków. 3 garaże! duży słoneczny taras! nowoczesna architektura! gotowy...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 041 250 zł177,50 m² 11 500 zł/m²

Klaudiusz Tabiszewski

Klaudiusz Tabiszewski

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Oakestate oferuje na sprzedaż: sprzedam pięciopokojowy penthouse 177,5 m2 nowej inwestycji z 2024 r. Bella vista przy ul.Generała...

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł48,96 m² 5 923,20 zł/m²

Monika Kałka

Monika Kałka

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 48.96m ul. Przemysłowa Jędrzejów. 2 pokoje! Urządzona kuchnia w meble w zabudowie oraz Sprzęt agd! Idealne Pod Inwestycje...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Bilcza,świętokrzyskie

889 000 zł143 m² 6 216,78 zł/m²

Agata Domagała

Agata Domagała

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:580 m²

Biuro Nieruchomości Oakestate z przyjemnością przedstawia ofertę domu w zabudowie bliźniaczej przy ul. Szafirowej w Bilczy. Dom...

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł43 m² 6 720,93 zł/m²

Patryk Lesiak

Patryk Lesiak

Profesjonalny Agent

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Oakestate prezentuje 2-pokojowe mieszkanie na 10. piętrze przy ul. Chęcińskiej idealną propozycję dla osób, które chcą stworzyć...

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł14 827 m² 33,65 zł/m²

Patryk Skowron

Patryk Skowron

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjny pakiet 3 działek położonych pomiędzy głównymi drogami od Ścięgien oraz od Jaworza, w obrębie Gruszka (gmina Zagnańsk),...

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł46,20 m² 8 333,33 zł/m²

Emilia Czaja

Emilia Czaja

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,2 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku przy ul....

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Rejowiec,świętokrzyskie

330 000 zł88 m² 3 750 zł/m²

Monika Kałka

Monika Kałka

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:13 700 m²

Tylko U nas - oferta na wyłączność! rezerwacja odwołana. Dostepne! na sprzedaż Przytulny dom Wolnostojący o powierzchni 88m2 wraz...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

7 416 150 zł211,89 m² 35 000 zł/m²

Aleksandra Kłys

Aleksandra Kłys

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Oferta sprzedaży apartamentu w Wiślanych Tarasach Opis mieszkania: powierzchnia: 211,89 m Liczba pokoi: 5 Piętro: 8 Cena: 7 416 150 złcena za...

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Małogoszcz,świętokrzyskie

395 000 zł70 m² 5 642,86 zł/m²

Justyna Pająk

Justyna Pająk

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:111 m²

Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić państwu ofertę: na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 70m2,...

Szczegóły ogłoszenia

2 199 zł28 m² 78,54 zł/m²

Grzegorz Gołębiowski

Grzegorz Gołębiowski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oakestate biuro nieruchomości prezentuje ofertę najmu: stylowa kawalerka 28 m | wysoki standard | ksm Kielce | garaż w cenie | balkon Jeśli...

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł100 m² 20 zł/m²

Anita Kowalik

Anita Kowalik

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu mieszkanie na wynajem okazjonalny przy ul. Kopernika 15 w Skarżysku-Kamiennej. Idealna lokalizacja dla osób ,które cenią sobie...

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

Agata Domagała

Agata Domagała

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości oakestate prezentuje ofertę wynajmu przestronne , 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 48m , zlokalizowanego przy ul. Okrzei 66...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł116 m² 5 422,41 zł/m²

Agata Domagała

Agata Domagała

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Totalna nowość na rynku -> brzeziny -> oferta domu ! bez podatku pcc ! piętrowy dom Z ogródkiem W inwestycji W brzezinach (tylko 13 km od...

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł2 823 m² 69,08 zł/m²

Anita Kowalik

Anita Kowalik

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości oakestste ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej działki o łącznej powierzchni 2823 m 2...

Szczegóły ogłoszenia

2 299 zł41 m² 56,07 zł/m²

Grzegorz Gołębiowski

Grzegorz Gołębiowski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem atrakcyjne, 2-pokojowe, 41-metrowe mieszkanie w Kielcach przy ul Marszałkowskiej 64. Przestronne i nowoczesne mieszkanie w dobrze...

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł48 m² 8 229,17 zł/m²

Beata Pasis

Beata Pasis

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Oferta na wyłączność - tylko U nas ! Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania...

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł40,20 m² 5 945,27 zł/m²

Agata Domagała

Agata Domagała

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż dwupokojowe mieszkanie Z balkonem, o powierzchni 40,2m2, zlokalizowane na trzecim piętrze przy ul. Rejowskiej 26 w Skarżysku -...

Szczegóły ogłoszenia

522 000 zł1 800 m² 290 zł/m²

Patryk Lesiak

Patryk Lesiak

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Oakestate prezentuje ofertę sprzedaży działki budowlanej położonej w Kostomłotach Drugich przy ul. Panoramicznej (gmina...

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł689 m² 4 789,55 zł/m²

Grzegorz Gołębiowski

Grzegorz Gołębiowski

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:4 270 m²

Działka inwestycyjna 4720 m z zabudowaniami w strefie przemysłowej Nowiny k. Kielc Na sprzedaż kompleks nieruchomości komercyjnych położony...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

826 000 zł46,63 m² 17 714 zł/m²

Aleksandra Kłys

Aleksandra Kłys

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,63 m , zlokalizowane na drugim piętrze inwestycji w Krakowie. Lokal w stanie...

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Kielce,świętokrzyskie

429 000 zł126 m² 3 404,76 zł/m²

Grzegorz Gołębiowski

Grzegorz Gołębiowski

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:641 m²

Dom z potencjałem Kielce, os. Słowik działka 641 m spokojna okolica, decyzja na rozbudowę! Jeśli marzysz o własnym domu z ogrodem...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem

Kielce,świętokrzyskie

614 000 zł52 m² 11 807,69 zł/m²

Agata Domagała

Agata Domagała

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024